venom
@JoKs За к'во ? филма не е нищо особенно некви странно копие на Underworld
venom
Странно но на половината ми филми ми стоят само субтитрите :^) А място няма никакво.... как така се получава незнам къде са ми изчезнали филмите по-дяволите
venom
Почвам да си почиствам хард диска от филми и ги качвам на дискове да си запълвам колекцията.
GeorgeSG
M/у другото вчера гледах Live! (2007, ама не съм сигурен). Уникално глупав филм. Правят някво шоу - Руска Рулетка и естествено...
_sunshine_
мда.. боби турбото ми прилича на реджеп иведик.. ако някой изобщо е гледал филма xDddd
podmatrix
Изгледах и втората част. Леле 3 часа гледам филм и направо умирам вече.
GeorgeSG
Today, прегледах 700 торента в Замунда, за да си харесам един филм, и той да е от 61-ва година - черно-бял. FML!
sandprince
я кажете струва ли си да свалям филма FarCry ???