Търсене на постове: #филм

Вангел Стоев
venom
@JoKs щото и филма е нещо извратен :D
Леприкон
ZzZaPyr
Ако наскоро не сте гледали хубав филм гледайте "XIII - Conspiracy" ;) Малко слаба роля на негърката от ЦРУ, но като цяло е добър филма ;)
Вангел Стоев
venom
@JoKs За к'во ? филма не е нищо особенно некви странно копие на Underworld
Вангел Стоев
venom
Странно но на половината ми филми ми стоят само субтитрите :^) А място няма никакво.... как така се получава незнам къде са ми изчезнали филмите по-дяволите
Вангел Стоев
venom
Почвам да си почиствам хард диска от филми и ги качвам на дискове да си запълвам колекцията.
Георги Гърдев
GeorgeSG
... некъв се гръмва в ефир и те тва е целия филм :D Ева Мендес и Дейвид Krumholtz за малко да спасят филма, ама тц :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
M/у другото вчера гледах Live! (2007, ама не съм сигурен). Уникално глупав филм. Правят някво шоу - Руска Рулетка и естествено...
Ники
_sunshine_
мда.. боби турбото ми прилича на реджеп иведик.. ако някой изобщо е гледал филма xDddd
Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах и втората част. Леле 3 часа гледам филм и направо умирам вече.
Мартин Маринов
podmatrix
Изгледах първата част на Meteor и сега ще пускам 2-та. Обичам такива филмчета :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Today, прегледах 700 торента в Замунда, за да си харесам един филм, и той да е от 61-ва година - черно-бял. FML!
Иван Савков
sandprince
я кажете струва ли си да свалям филма FarCry ???
Йордан
Qlamoff
Ей! Я препоръчайте някой филм, че ми се гледа :)
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby този филм.. still waiting :) ти препоръчвам аз :P
Denis Zhekov
Snooby
@rhea мисля и аз да си предвидя някой филмов ден скоро време :) Само не съм си събрал достатъчно филми за гледане :)
Страница: 362 363 364 365 366

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата