Търсене на постове: #филм

kypidoncheto
Mисля да хапна нещо, след това да си полегна и да си дръпня някой филм (някакви предложения) И след това може би ще поста малко, че така немога да мисля :D.
---------
NetCutter
Гледах филм на компютъра си, за пръв път от....миналата година мисля
Axel
axel
@A123 кой филм ще гледаш
Mariyan
Време е за Alien. Култов филм!
Denis Zhekov
Snooby
@schizophrenia Издирва се сладко шантаво момиче на 15 год. с добър вкус за музика и филми. Страдащо от шизофрения, с изявена склонност към съмоубийство.
Николай Йорданов
nplus
@epizod не съм. Ще се появи ли и в наше село филмът? :D
Симона
simsy
@Lam40, и аз го гледах преди малко :) Много готин филм, макар и да плаках доста :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Lam40 Дамс филмчето е наистина добро и на мен много ми хареса ... ама накрая много плаках че и мойто кученце го приспахме :(
ТЕСТ ТЕСТОВ
1238162283995230.jpg Lam40
Гледах "Marley & Me". Филмчето е наистина много готино и много силно въздействащо. :) Едва ли имаше по-добър избор за филм в петък следобед. :P
Рок група Епизод
epizod
@nplus - Работим здраво по нова продукция :) Гледа ли филма "Завръщане"?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@venom Пффф ебаси филма :) леле схванах се :) и направо се чудя как го изгледахме, не че беше лош ама ... изтощих се :)
Стоян Николов
amigo
Тоя филм Untraceable е доста добре направен на моменти доста брутален.
Йордан
Qlamoff
Свалям филм... @randex го няма- респективно няма да се работи...
Иван Савков
sandprince
нещо ми е скучно, нямам филм, по ТВ-то дават простотии
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
:) ся ще гледаме филм :) със @venom Хахах и имам поздрави от сестра му .. о.0 яко :)
Страница: 360 361 362 363 364

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата