дееееба. Съседите ми кфо са ми се накачили на безжичния нет кат маимуни на дърво. 7 човека се кефат а аз мизерствам един филм немоа да сваля. сложих парола
@Mariyan Във филма Pi (гледай го, ако не си) играха по едно време на Го. Изглежда интересно. Трябва да се поразровя из нета за повече информация за играта...