Търсене на постове: #филм

Николай Йорданов
nplus
А хората дори имат време за филми... Аз нямам свободна сутрин до 15-ти. И има вероятност да съм зает и тогава - ужас :(
Pоси
rosito94
@randex няма да ме продаваш бе :Д реших утре да си гледам филма че са ме марзи
Pоси
rosito94
@randex @FeelTheFear аре аре аз ставам да гледам филма ,че стана 10 и 01 :D лека нощ утре ще продължиме разговора :D бтл искам подарък за 8 март от вас ей :D
1236455725812060.jpg dada2
Обичам да гледам филми. Сега тегля сезон едно на двама мъже и половина и мисля да излгедам няколко серии :)
Георги
FeelTheFear
@rosito94 Кой филм
Михаелина Лилова
Mihaelina
Току що гледах - "An American crime" - може би най-тежкия филм, който съм гледала за последните 5 години...
Георги Костадинов
Forsi
ммм Twilight филма ми хареса!:)
шУс!
notexist
поиграх си, сега си лягам :D пускам си филмче и заспиваммм :)
Мартин Маринов
1236337409489193.jpg podmatrix
Снощи изгледах Twilight (2008). Въпреки главното действие, филма много ми хареса. :)
Ruslan Trad
Sham
НЕ."Дързост и красота" още го дават...Аз израстнах с този филм, явно и ще остарея...
Вангел Стоев
venom
@notexist може :D толкова съм филмиран, чак забравих че трябва да ставам в 5 да ходя на работа... ужас просто .. :D Май вече ще си лягам :P
Йоана Николова
ladyjoana
@Soul4o Книгата е доста по-стойностна от филма ;)
Радослав
Soul4o
"Здрач" е странен филм :?
Страница: 368 369 370 371 372

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата