tedo92
Хора, фототата дали работят днес, за да дам филма за проявяване?
antubis
С един приятел сме се отдали на гледане на филми. Сега гледаме трилогията Кубът.
ZzZaPyr
Този "модерен" начин на снимане на филми, дето камерата се клати, уж за по-голяма реалиситичност, понякога е доста дразнещ...
amigo
Кажете някои филм за гледане ;}
Forsi
Лаа появих се! Гледах филм - Mr Bean - The Ultimate Disasterie
50stotinki
Ех колко са хубави някой от неделите ми. Чудя се да постна някой неща в блоговете или да гледам някой филм.
Forsi
aбе къв филм дават по нова,в инфото пише че е Вертикална граница ,ама не е той...
aviatrix
от филма пънишер 2 ми хареса само финалната реплика .. "oh great .. now i have brain all over me"
stankoff
Гледах Bedtime Stories (2008) - забавно филмче