Търсене на постове: #филм

ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Решавах към 1 час задачи, след малко мисля да пускам някое коледно филмче за настроение. :D
Вангел Стоев
venom
Уф след малко ще пускам да гледам филм, че поне малко да се разсея, щото съм заобиколен от група идиоти !
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
аз съм аут .. ще гледам 3 филма и после си лягам ..
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@kypidoncheto общо взето предимно коледни филми и концерти. Има забавни работи по Коледа. :P
Ив
rhea
Хич не ми се учи. Знам че трябва и че ще си вкарам голям автогол, ако се размотавам, но така ми се спесква и гледа филмче.
Иво Станков
stankoff
@simsy Страшни лафчета имаше, но и доста актуално филмче сякаш :)
Иво Станков
stankoff
"Не бъди злобна, води до ботокс" :D Гледах The Women (2008)... Забавно филмче
Вангел Стоев
venom
@man0l Ох... л'во няма, към 3:30 свърши филма и SaTaSi си легна, а аз седях до към 5 и се мъчех да подкарам Sacred 2 ...
Йордан
Qlamoff
Добро утро :) Ще повися малко докато се очовеча и излизам :) btw Ханкок е много хубав филм!
Вангел Стоев
venom
@SaTaSi Мхм дано, щото ми е писнало от ниско бюджетни филми :) Но тоя поне съм чувал че си заслужава :)
Вангел Стоев
venom
@SaTaSi ХахА :) Ми то такъв тъп филм до сега не бях гледал :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще гледам филмче :) и чак после ще почистя кочинката която направих при опаковането :) леле спи ми се а още рано :)
шУс!
notexist
някой да ми препоръча филм?
Цветелин Павлов
sentinel
@plami - що, е не беше холивудски филм, ама беше забавно... :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Тотален разпус. Ядене, пиене, филми, игри ... отпуска мечта. Утре съм на фирмено парти у Варна. Юпиииии.
Страница: 401 402 403 404 405

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата