venom
Уф след малко ще пускам да гледам филм, че поне малко да се разсея, щото съм заобиколен от група идиоти !
aviatrix
аз съм аут .. ще гледам 3 филма и после си лягам ..
rhea
Хич не ми се учи. Знам че трябва и че ще си вкарам голям автогол, ако се размотавам, но така ми се спесква и гледа филмче.
venom
@man0l Ох... л'во няма, към 3:30 свърши филма и SaTaSi си легна, а аз седях до към 5 и се мъчех да подкарам Sacred 2 ...
notexist
някой да ми препоръча филм?
antubis
Тотален разпус. Ядене, пиене, филми, игри ... отпуска мечта. Утре съм на фирмено парти у Варна. Юпиииии.