kamburoff
станах рано, закуска, кафе,приключих с работата и сега заслужена почивка... в 13 ч. Хокей-Русия-Швеция, до тогава филми...
venom
Айде време е да си пускам да гледам филма "Out Cold(2001)"
http://zamunda.net/details.php?id=115221&hit=1
sentinel
@cruzz16 - да, големи са сладури... Някой път и на живо се чувствам все едно съм в такъв филм... Много е весело!
http://cruzz16.edno23.com/view/post:142414
Nick
Последното филмче на Дисни е много яко - Bolt. Заслужаваше си тройната цена за 3D cinema.
eyankulov
През 2009-та се очакват много добри филми. А дано пак се почне с хубавите продукции, че за няколко години много малко хубави филми се направиха.
blacksnoopy
An American Carol / Американска приказка (2008) е супер тъп филм
http://zamunda.net/details.php?id=151370&hit=1