Търсене на постове: #филм

Цветелин Павлов
sentinel
@Dezi - Що бе, на мене ми хареса... Малко скован, но пък имаше ясно послание и то беше предадено! Филмчето става...
Стоян Николов
amigo
Пф тва kubuntu ... @venom Disaster.Movie гледал ли си го тоя филм :D снощи го пуснах малко странен е ама се смях на някои неща :D
Радослав
Soul4o
@Dezi мисля че и Чудовищно може да се нареди при най-тъпите филми :)
Александър
kamburoff
станах рано, закуска, кафе,приключих с работата и сега заслужена почивка... в 13 ч. Хокей-Русия-Швеция, до тогава филми...
Вангел Стоев
venom
@amigo аз един филм го свалям за по-малко от 1 цигара време :)
http://amigo.edno23.com/view/post:142218
Стоян Николов
amigo
@venom уеа сцепи мрака филма особено тая русичката :D
Вангел Стоев
venom
@amigo ахам, окей :) Филмчето е супер луда комедийка :) Заслужава си гледането :D
Стоян Николов
amigo
@venom айде и аз ся си го пускам тоя филм да го видя :)
Вангел Стоев
1229805773320604.jpg venom
Айде време е да си пускам да гледам филма "Out Cold(2001)"
http://zamunda.net/details.php?id=115221&hit=1
Цветелин Павлов
sentinel
@cruzz16 - да, големи са сладури... Някой път и на живо се чувствам все едно съм в такъв филм... Много е весело!
http://cruzz16.edno23.com/view/post:142414
Вангел Стоев
venom
Защо няма субтитри за The Wackness и защо немога да намеря никаде филма на Mr.Been :(
Никола Павлов
Nick
Последното филмче на Дисни е много яко - Bolt. Заслужаваше си тройната цена за 3D cinema.
Стоян Николов
1229779645287142.jpg amigo
Уеа и нета е коледно настроен 5 минути за 700 мб филм :P
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
През 2009-та се очакват много добри филми. А дано пак се почне с хубавите продукции, че за няколко години много малко хубави филми се направиха.
Snoopy
1229523053437590.jpg blacksnoopy
An American Carol / Американска приказка (2008) е супер тъп филм
http://zamunda.net/details.php?id=151370&hit=1
Страница: 402 403 404 405 406

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата