Търсене на постове: #филм

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
имам сили за още един филм .. :) и после мисля да се наспя :) че трябва да взема решение с кой от всичките ми приятели да се видя утре ... тази вечер
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Време за още един филм преди лягане :) и после ще се гушна под топлите завивки ... котака ми ги загрява :) ххихи направо чудесно
Невена Танева
THE_LAST_ANGEL
Миля да си пусна някое филмче и да си лягам че утре пак ще ставам в 8 ... ногу кофти тъй ... ЛеКиНкА :P
Георги Неделчев
1228486437492549.jpg joronedelchev
Ха, "Маями блус" в Арената. Най-великата роля на Алек Болдуин. Това ме подсеща че е крайно време да направя класация на култови слабоизвестни филми...
http://free.arenabg.com/details.php?id=b676e202dd32613bf2f1...8537
Drъnata
Dr1nata
Пускам си едно филмче да ме преспи. Трябва малко сън, че да съм фреш за довечера :)
Леприкон
ZzZaPyr
Някой свеж филм за заспиване да предложите ?
Недев
Snake
Нещо тия седмици ден без филм, трудно минава! Сега гледа Iron Man и много ме кефи филмчето!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
потресаващ филм. просто на моменти не издържах и превъртах моментите
http://video.google.com/videoplay?docid=-6176563723666627529&q=earthlings
Gergana
NaduFka
Ходихме компанията на кино , гледахме новия Бонд ... Става филма , мн си рекламират колите ей ... :D:D:D
svejo.net
svejo
Ето и фобията на @Hamaelleon ... дам и това би ми било гадно, но някак си онзи паяк ми бие на пришълче :) трябва да спра SiFi и horror филмите май ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Centipedes
svejo.net
svejo
@Hamaelleon шегуваш ли се :) ако това беше на пода щях да имам чувството, че е от ония пришълчетата от филма дето ти се лепят на лицето :) отговора ме е ГОЛЯМ!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
препоръчайте някой филм за гелдане :?
Огнян
kregma
@naddito пандите са класици! филма го изгледах два пъти колкото и детски да беше:>!
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Филмчето беше супер, страхотна игра на Робърт де Ниро и Ал Пачино останах страшно доволна че го гледах ... Направо са великолепни (sun)
Цветелин Павлов
sentinel
оле! Как се казваше филма... как се казваше филма... дето е тоя цитат от него? Как мразя, като ми изхвръкне от главата така :(
http://sentinel.edno23.com/view/post:133004
Страница: 407 408 409 410 411

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата