BeautifuLDisasteR
всички, с които искам да си говоря са се запилели някъде...мисля да изгледам едно филмче Max Payne заслужава ли си ?
pesho
Закусвам баничка с кола, боза нямало. Припомних си прогимназията. След около два часа отлитам за Пловдив и целия филм приключва.
Snake
Време е за филм! Днес ще си легна по-късно, за да видя новата data.bg!
podmatrix
Май ще взема да лягам, но тази вечер филм май също няма да се гледа. Монитора мисля да го изключа, че е взел много да прегаря...
joronedelchev
По TV2 стар филм с Ван Дам. Ето на това му се вика класика.
Snake
Гледам некви филмчета и се кефя на волността си! Взех си нови слушалки днеска и не може да съм по-доволен!
eyankulov
някой знае ли филм подобен на 24 redemption