podmatrix
Супер тъпо ми е и мисля лед малко да взема да гледам някой филм.
sickornot
препоръчайте някой наистина хубав филм?!
sickornot
добре... днес не беше от най-интересните дни, но поне беше забавно. сега ще гледам филмче и ще се мъча да заспивам, че утре трябва пак да се става рано
Silvina
Нов български филм - екранизация на "Гераците". Премиерата е утре.
http://silvina2004.blogspot.com/2008/11/blog-post_14.html
venom
Някой да е гледам Fast Track - No limits ? Да каже мнение дали го бива филма.
simsy
Гледам филма за държавния терор по bTV.