eyankulov
взех си нови слушалки. Ама тоз бас ще ми откърти главата. Сега вече гледането на филми ще е по-забавно! Имам чуството че са кат антифони
http://www.consumer.philips.com/consumer/en/in/consumer/cc/_productid...0-97
Geri
Супер ФилМ е това!...чудя се защо никой не ми го е препоръчвал... -> You Got Served!
Sham
Спомняте ли си това филмче?
Harpiqta88
май пак ще си пускам филм ....
Soul4o
леллеееееееееее, ебаси бруталния филм .... ааааааааа ...... зомбиии ... лазерна резачкаа ... кръъъъъв .... коленееее .... червааа ... ааааааааааааааааааааа.....