Търсене на постове: #филм

Иво Станков
stankoff
@sandprince за сериала prison break мисля, че говорихме преди няколко дни, за това го споменах и сега за филма
Иво Станков
stankoff
@sandprince рядко блогвам за филм.. не е лош, ама и различни вкусове имаме, както се оказа преди няколко дни
Иван Савков
sandprince
@stankoff аз тъкмо сутринта го свалих. как е филма? струва ли си?
kypidoncheto
като си истегля някои филм и се каня да го изгледам,и почвам да се занимавам с някакви други глупости,и не ми остава време за филма :(:(:(
Иван Савков
sandprince
@X7r3M1s7a The secret- много радва тоя филм
Йордан
Qlamoff
Нервиран съм... Не можах да изляза, но пък ще гледам филм :P
Симона
simsy
@man0l, добавете ме и мен към дискусията. Страхотен филм!
Симона
simsy
Хмм и на мен ми се гледа някакъв филм... Да видим дали ще си избера нещо...
Стоян Николов
amigo
Таман се прибирам от кино гледах Death Race / Смъртоносна надпревара просто уникално як филм не го пропускаите :)
yordanoff
Allan Quatermain адския филм.... Супер глупав, не можах да го догледам. Преди това си догледах Chaos (2006) от вчера, ма и той не е кой знае кво..
Цветан Дичев
c3c0
Хора, кажете някой интересен филм.
Боян Пейчев
JaG_
@Mishef четох много лоши отзиви за филма и затова не съм го гледал все още. Чакам и твоето мнение :)
Avtorentacar ...ov
avtorentacar24
днес гледам вече трети филм, уникално кух за пореден път ... отивам да го "оценя" в имдб
Стефан Митев
Rx-Ende
Way to go Iron Man! Върха беше това филмче! ^^
Бахар Мустафа
axeny
@Goldy какъв филм я разказвай
Страница: 432 433 434 435 436

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата