bonev
Гледах The Condemned със Стийв Остин. Много хубав филм. Препоръчвам!
stylius
Два дена релакс, компютъра служеше само за сменяне на песните и филмите, дори спрях интернета. Но всяко чудо за два дни и отново съм онлайн.
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
blacksnoopy
@n3mo Сега излезна d90. Иначе аз вече смятам да се прехвърля на видео. Филми да правя ;d
kypidoncheto
аз исля че мисля че вие мислите че аз мисля,кажете някое филмчее да не зема да заспа