Търсене на постове: #филм

Goldy
Бях в Южния парк с байка и вкарах едни японци с рикши в баси филма :D
Станислав Бонев
bonev
Гледах The Condemned със Стийв Остин. Много хубав филм. Препоръчвам!
Стилиян Стефанов
stylius
Два дена релакс, компютъра служеше само за сменяне на песните и филмите, дори спрях интернета. Но всяко чудо за два дни и отново съм онлайн.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
филма беше супер :) препоръчвам ви го :)
Александър
aftercollabz
@blacksnoopy Голям филм тва последното...И с кафето си го бива, де... :D
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Гледах Chaos. Филмчето ми хареса. Не бях гледал екшън от доста време, и този определено си заслужаваше. :)
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
kypidoncheto
ску4ни4ко....дано да се истегли тоя филм по-бързо 4е ше зема да заспъъъъ,ето и едно поздрав4ее
Александър
aftercollabz
@h4ckY Ем, не знам направо.Голям филм...Кви работи станахааа... :(
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
The dark knight е супер филм :) който не го е гледал още да го гледа :)
Snoopy
blacksnoopy
@n3mo Сега излезна d90. Иначе аз вече смятам да се прехвърля на видео. Филми да правя ;d
Боян Пейчев
JaG_
@svejo вчера гледах първата серия след няколко минути май ще е ред на втората.Не е лоша,но много ги точат тия филми като видят успеха в началото,дано не съпуняс
Маруш "Луци" Денчев
1220544924245306.jpg antubis
Кадър от филма "Angels and Demons" или "Шестото клеймо" както е известен в България. Харесва ми актрисата на Виктория. Точно така си я представях :)
kypidoncheto
аз исля че мисля че вие мислите че аз мисля,кажете някое филмчее да не зема да заспа
---------
NetCutter
@Silvina Ми да, няма. Преди бяха "Одеон Палас" и "Лъки Синема". Затворени са. От утре...вече днеска, ще има 4 дни открито кино...ама то това...стари филми...
Страница: 433 434 435 436 437

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата