notexist
Доволен старт, да видим кой и кога ще ме ядоса :-D
blacksnoopy
Започнах Go On S01. Not bad
notexist
Имам дилема... В София или в Стара Загора да си празнувам рд-то?!
mitternacht
2001: Космическа Одисея - красиво направен филм, добра идея, уви, за настоящето може да се представи по-силно, иначе - интересен...
bekyarov
т'ва Под Прикритие все още не са го развалили, бива
Sinbg
Плеймейтката Николета Лозанова отпразнува 25-и рожден ден в компанията на съпруга си Валери Божинов и дъщеря си Никол във Верона. Какви подаръци получи и какво
http://sin.bg/nikoleta-lozanova-na-25-sas-skromen-rojden-den
rups
Tova e edin ot momentite v jivota, kogato osyznavash kolko vajno e da imash klameri...
Bobdweller
Добро утро... предполагам.
disappointed
Винаги се чувствам малко гузна, когато навляза в нечие минало лично пространство и снимам. Но си тръгвам жадна за още. Мазохистично.