specter
Изгониха ни от лекция, защото някой се е обадил, че в университета има бомба... WTF ?!?!?
disappointed
"Обещай ми, че винаги, когато си тъжна или несигурна, или губиш вяра, ще се опиташ да видиш себе си през моите очи."
joronedelchev
Защо не върнат The Apprentice по нашите телевизии - сега ще се гледа доста повече, отколкото преди няколко години, когато го завъртяха по TV2.
alish
взимам си днес аз една от бисквитките с късметчета и си казвам, че сега ще ми се падне някакво супер яко късметче и супер много ще ме разведри.а получавам:"Защо
joronedelchev
Извадихме новия брой, а сега - напред към "Чергите", че ракията ще се стопли!
http://biographbg.wordpress.com/2012/11/28/biograph16/
joronedelchev
"Ако на 20 години не си комунист, нямаш сърце, но ако на 40 години все още си комунист, значи нямаш глава". Добре казано, нали
blacksnoopy
Dafuq is this shit, YouTube?
notexist
Прекрасно. Още не съм закусвала, а вече се скарах с една девойка, може би едно от най старите ми приятелства... Близо 25 години...
notexist
Ако не спра да сънувам такива глупости, ще спра да спя.
Техническия във Варна. @mitternacht Не ги знам, обаче като ги знам в университета, ще го отучваме най-вероятно
Nov 29 2012, 14:05те не гонят теб... ББ бил в ТУ-Варна явно него са искали да прогонят...
Nov 29 2012, 14:34е, той явно е решил да обикаля университетите във Варна, защото и при нас беше на ленторез по едно време.
Nov 29 2012, 15:54В ТУ не е идвал до колкото знам
Nov 29 2012, 15:59Ми заради бомбата отиде във ВИНС-а...
Nov 29 2012, 16:05