coolpuppy
Бихте ли простили, ако не можете да забравите?
disappointed
И ето как главата ми експлодира:
eagle
утре отива в печатницата. нямам нищо общо, освен снимането. нарочно е малко. в печатницата - грешките са опарвени.
nemesys
Няма по-отекчаващо място от жп гара София.
belushka20
ВСЕКИ. ШИБАН. ПЪТ?!?!?!?!?!
notexist
Добро утро. А вие защо нямате вайбъри да ме карате да вибрирам, а? :-D
joronedelchev
Йорданка Христова на площад "Батенберг" на Нова година. И заплашва, че ще продължава да пее!
pacopetkov
Какво ще направите с 8.5 млн лева, ако ги спечелите от тотото?
engise
Купих си нови слушалки и се загледах в етикета... Хмммм
pacopetkov
Кой/я е най-секси българинът/ката според теб?
_e7
Меланхолия, дори и извънземни да дойдат, дори и разгонени женски порнозвезди да дойдат у нас, пак няма да ми е интересно.
notexist
Ще хвана морска болест от това издишащо легло...
да
Nov 13 2012, 23:02Една приятелка винаги ми казва "Всичко минава. И това ще мине.", и ако всеки се замисли ще види, че май е така, затова бих казал "Да".
Nov 14 2012, 00:19Мен паметта ми не е добра, така че нямам проблеми.
Nov 14 2012, 02:33 през mobiАз прощавам, но в интерес на истината никога не забравям и съответно никога повече даден човек няма да е това, което е бил за мен преди да ме предаде.
Nov 14 2012, 11:19