notexist
Редно е да спя, ама защо ли...
joronedelchev
Where there is desire there is gonna be a flame, Where there is a flame someone's bound to get burned. But just because it burns doesn't mean you're gonna die.
duality
"Времето не променя нещата. Човек живее в себе си. Пътешествията не съществуват."
pacopetkov
Дайте ми интересно приложение за аднроид да ми мине времето!
pacopetkov
Kой е любимият ти български филм?
tedo92
утрото започва с някакъв chill, кафе и киви. хармония.
specter
Обратен ефект просто премахнаха главата от раменете ми.... за такива концерти живея !
Я бягай на училище! Вънка е топло
Nov 12 2012, 11:43хахахах да ама не :Д
Nov 12 2012, 11:47ми то и в нас е студено ама си седя нали ахаххахахх
Nov 12 2012, 12:16