blacksnoopy
GoPro HERO3: 30% по-малка, 25% по-лека, 2х мощен процесор, до 4К резолюция, с включен WI-FI
specter
Хора, събота наближава ! И между другото, аз все още се чудя, някой ще пътува ли от Варна ?
http://blog.edno23.com/2012/09/edno23-sreshta-veliko-tarnovo-20-10-2012/
joronedelchev
Ако Обама не може да бие дори сухар като Ромни по чар, ще му е трудно да накара американците да гласуват пак за него. Отбранява се и не е много убедителен.
Bobdweller
Само да взема заплата другия месец, тоя филм ще се гледа ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
ReXTaN
The Walking Dead Season 1 started.
joronedelchev
Тото-маниаците, как ще го играете Чехия-България днес?
blacksnoopy
Ако някой не го е видял все още
bekyarov
нененене ще се пръсна бахти злетата :Д :Д :Д
coolpuppy
Да ходиш на зъболекар за мен е равносилно на скъпо удоволствие. Може би за това хората предпочитат да си дават парите за други неща..
Bobdweller
Чак сега осъзнавам, че Walkman app-a на Xperia-та ми не поддържа gapless playback. Sony, I am dissapoint. :|