nzhul
Легионите на ада са на път да се превърнат в още по-голямо предизвикателство. В пач 1.0.5 ще бъде въведена системата 'Monster Power'.
http://www.d3bg.org/showpost.php?group=1&cat=1&post=137
Bobdweller
The Walking Dead Season 3, Episode 1 now downloading.
engise
За пореден път ще се окаже, че и днес няма заплати...
notexist
Нека боцка ,3 ммм.. да. Ще взема да лягам вече, а :Д
BUSTTER
NOTE: Adobe Flash Player 11.2 will be the last version to target Linux as a supported platform. DAFUQ?!
joronedelchev
Ако този скок беше у нас, щеше да има коментари защо Ред Бул харчи толкова пари за глупости, вместо да нахрани бедните българчета. Заради суетата на Бойко! Хаха
belushka20
Негърче умира и отива в рая. Христос го поглежда усмихнат и му казва - Сега ще ти дам чифт крила. - Наистина? Аз ангел ли съм? - Не, синко, ти си шиб*н прилеп.