t0m3kk
Ох, ся цяла седмица ще се наспивам, защото съм 2-ра смяна :>
notexist
Оле оле оле оле... Ще откача!!! Искам! Веднагаааа... :o
Bobdweller
Каква приятна изненада - новият епизод на TMNT е излязъл и ще го гледам докато хапвам пица. ^^
notexist
Усещам как Haven ще спре да се излъчва. Не само, че сюжета му доскуча, ами и играта хич я няма... Какво става с тия актьори, почнаха или спряха дрогата?!
joronedelchev
Съдбата на някои списания ще е същата като на "Високи токчета" по bTV - когато спрат да излизат, никой няма да разбере, защото така или иначе никой не ги следи.
hurmaqny
Само аз все още нямам edno23. И Tumblr няма цял ден. Fml.