joronedelchev
Довечера всички на мача, че иначе ще се наказваме!
blacksnoopy
Хаха, iPhone 5 е голям колкото екрана на Note
LoveCappuchino
Добро утро ;пп един дълъг душ,радио енерджи и...закъснение в училище :ддд
mitternacht
Обичам едно23, защото това място никога не спи!
LoveCappuchino
вече си имаме една годинка *йеееейй* <3
notexist
The Hell! Това е рисунка с молив?!!
Bobdweller
В голяма дилема съм. Влюбен съм в този дизайн и искам да си поръчам блузката, но не съм сигурен дали мога да си позволя да изхарча тези пари. UNGH! >_<
http://www.fixtstore.com/product/86830/Celldweller---Zombie...k%29
dandelion
Не намерих пътя с apple maps.. Каква изненада. Waze обаче е страхотен app. Базирано на социална мрежа и даже смята трафика пред мен!
notexist
Спомени от първата ми виртуална любов <3 Още му помня никнейма и сламената шапка <3
notexist
ИИии до една седмица ще ми ги доставят ^^
schizophrenia
отправям с носталгия поглед назад ... към времето, когато все още не играех temple run и си имах живот
Nona
"И един ден ще си дадеш сметка, че щастието е това, което си давал." Алехандро Ходоровски ♥