_e7
някой ще ми намери ли презентация за cloud computing?
notexist
Ето ме и мен, доста пияна и хълцаща ;д
blacksnoopy
Някой беше постнал нейна снимка,но не се сещам кой, така че ето още снимка:
Sinbg
Още с влизането му в Къщата всички видяха в Благой Иванов – Багата потенциален победител, но след старта на VIP Brother 2012 се коментира усилено, че именно сам
hurmaqny
Fuck, влезе ми прилеп в стаята. о.о
notexist
Още една седмица ииии.... ето това ме чака ;д
dandelion
Отивам на плаж с колеги, които никога през живота си не стъпвали на пясък или виждали море. Мрънкалото в мен ще е заглушено за близката седмица.