_e7
Ако спечелите 10 хиляди лева, какво бихте направили?
specter
Избора ми на курсов проект е между Компютърна периферия, Микропроцесорна техника и Дискретни структури... така се надявах на ООП, та поне да има някаква полза..
tedo92
one of those days... но ще медитирам и ще се надявам при утрешното заминаване отново нещата да влязат в релси.
aviatrix
блааа ... 100tb трафик от амазон = 8499.13$ , 100tb трафик + сървър с 8гб рам и 4 ядра , = 139 евро нека добавим още 1 за GEO redundancy ... 280euro .. и общо
belushka20
Айде, който все още не знае или не е видял. Едно23 Среща във Велико Търново на 20 октомври. За детайли ->
http://blog.edno23.com/2012/09/edno23-sreshta-veliko-tarnovo-20-10-2012/
dandelion
Приятел е починал днес. Катастрофирал с мотор. И аз разбрах от фейсбук... Descansa en paz, mi Lobo!
Mного малко
(бих изтеглил още и бих си взел жилище)
Sep 29 2012, 21:35никой ли нямаше да стартира бизнес с тях за да може да похарчи още повече
Sep 30 2012, 02:03и значи вече @mKrotiFy ще черпи в edno23 срещите
Sep 30 2012, 02:04Ако на момента ми се появят от някъдеси-веднага плащам всички сметки,данъци и всичко,което чакам да ми бъде поискано от закона с писмо хахаха
Sep 30 2012, 13:24Познавайки се сигурно ще направя глупостта да ги изхарча за техника и джаджи.
Oct 01 2012, 00:50