Търсене на постове: #ще

its not Eddie
_e7
Ако спечелите 10 хиляди лева, какво бихте направили?
Собственик- списание за хората, имотите и проблемите
Sobstvenik
Министър Дянков разгледа съкровището в Синеморец | Собственик http://www.sobstvenik.com/?p=4448
Боян
specter
Избора ми на курсов проект е между Компютърна периферия, Микропроцесорна техника и Дискретни структури... така се надявах на ООП, та поне да има някаква полза..
nemesys
@specter някаква идея къде мога да видя всички намалени приложения или са само това http://goo.gl/hM8BE
Теодор Георгиев
tedo92
one of those days... но ще медитирам и ще се надявам при утрешното заминаване отново нещата да влязат в релси.
Боян
specter
Друго си е да си купиш Mass Effect Infiltrator за 38 стотинки :D
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.games.meinfiltra...dyJd
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
блааа ... 100tb трафик от амазон = 8499.13$ , 100tb трафик + сървър с 8гб рам и 4 ядра , = 139 евро нека добавим още 1 за GEO redundancy ... 280euro .. и общо
Dimitar
iphone_5_22+more_countries.jpg AppleFan
Apple пуска iPhone 5 в още 22 страни!
http://www.myapplebg.com/2012/09/apple-iphone-5-in-22-more-...html
Fluxy
belushka20
Айде, който все още не знае или не е видял. Едно23 Среща във Велико Търново на 20 октомври. За детайли ->
http://blog.edno23.com/2012/09/edno23-sreshta-veliko-tarnovo-20-10-2012/
Боян
specter
Профилактиката на енергото свърши и най-накрая ще пия кафе :D Нямам итернет, но и на 3g се живее, kind of...
Боби
Jetpack-joyride-1.jpg Bobdweller
Jetpack Joyride вече и за Android! Определено я пробвайте тази игра - струва си доста. Имам над 40 часа изиграни на iPod-a на нея. :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.halfbrick...ride
Боби
HQPVuntqlqT1P3xKW1MKbi9kIx2tcbRL0rfTkfQR9Fh6pp0AzLumTOAtRgiZGfmrxg Bobdweller
А пък по случай 25-те милиарда сваляния в Play Store-a всеки ден ще има някакви безумни намаляния на top paid apps. Доста готино. :)
https://play.google.com/store/apps/collection/promotion_cel...XQ..
Боби
bad-piggies-exclusive-gameplay-top630.jpg Bobdweller
Това излезе днес и учудващо е безплатно в Play Store-a. :) Още не съм го разцъквал, но изглежда забавно.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.Bad...Il0.
Боби
shirt_xdthreads_keepcalm_LRG.jpg Bobdweller
Това е единствената от този тип картинки, която уважавам. Ще си я купя на тениска даже! :D
Еми Окснитси
dandelion
Приятел е починал днес. Катастрофирал с мотор. И аз разбрах от фейсбук... Descansa en paz, mi Lobo!
Страница: 330 331 332 333 334

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата