sickornot
сега разбрах, че не съм поканена на рд-то на един, а дадох пари за подарък. Дори няма да ме включат в картичката. JERKS!!
_e7
Тъжно ми е. Някой добросъвестен човек дали ще опита да ме развесели?
aviatrix
такам , търся съквартирант/ка : Квартирата е до ИСУЛ 2-спални + кухня и хол в едно + пералня, хладилник и печка , ново строителство е блока цена : 250 ЛВ
notexist
Днес излиза Доктор Кой! (happy)
notexist
Ауууу, Честит ви септември!
viktorkoichew
ВАЖНО: Предлагат ми Wacom Cintiq 12WX за 900лв. Да го взимам ли?
t0m3kk
Für immer jung, ein leben lang, für immer jung...
bgdn
Бахти месеца дето идва - на 5-ти Мicrosoft+NOKIA ще имат събитие, 6-Amazon,12-Apple,18-Intel+Motorola; Win8 телефоните идват и таблетите също
нали само dip dye щеше да е о.О
Sep 01 2012, 19:46още не съм я dip dyeнала, уж да ми се махнат крайщата.. дрън дрън, сега ще трябва всеки ден да я къдря, за да изглежда добре :/
Sep 01 2012, 20:26