mitternacht
15 минути изгледани от СнИжанка и лУвецъ и... е WTF.... Особено на Стюарт физиономията...
viktorkoichew
Мисля да си купя Cintiq 12WX. мхм.
likeachihuahua
прекалено ли ще е, ако пратя на някой съобщение "обичай ме plz"?
Chocolate
абе хора, защо sign up страницата нещо не се появява? братчедката сега нещо си тормози мозъка да се регистрира, ама не се вижда откъде.. ;д
mudisoft
ако ида в ямайка и сваля един филм, ще стана ли карибски пират?
notexist
Още четири дни и моето момче ще дойде да си ме прибере ^^