eagle
хей. хайде някой, който е стопанин на котка от много време, да остави един коментар тук. имам въпрос.
MvPvg
Няма по-отвратителна храна от риба тон в консерва! Още не мога да си оправя вкуса в устата...
tedo92
решавам, че ще си имам няколко дни, отделени на качествени стари филми. и замунда изчезва. иронийка, бе. <3
ох и аз следобед ще си ги получа ^^
Aug 10 2012, 11:11Нашите ги чакаме от 5ти (rofl)
Aug 10 2012, 11:13еее, моята шефка никога не закъснява. даже ми е давала по рано парите ;д имам си супер шефка ;д
Aug 10 2012, 11:16Късметлийка
Aug 10 2012, 11:20йес, ай ем :р
Aug 10 2012, 11:21