Търсене на постове: #ще

шУс!
notexist
А пък шефа ми подари роза :-o ^^
Еми Окснитси
dandelion
Още съм като тинейджърка - стана ли рязко ми пада кръвното.. Трябва да наблегна на червеното винце...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
ако продължавам така ще стана JS guru ! алелуя!
Боби
Bobdweller
Стаята ми е кочина, мързи ме, гладен съм и трябва да ходя на работа по-късно днес.
bekyarov
чувствам, че трябва да водя безсмислен разговор с някой, може би ще чекна кво става с omegle-то
Георги
nickname778
Повод за гордост:имам 2500 поста тука.... още по-горд съм че 99% от тях са откровени простотии, та барем знам че ако не друго то поне съм блеснал с простия :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Днес изпитвам меланхолия по някаква странна причина. До преди да се прибера не беше така, а може би просто съм уморена ... :)
BE PREPARED!
coolpuppy
Обичате ли да си обувате джапанките на ръцете :D
Snoopy
blacksnoopy
Два дена почивка и след това Мексико до края на месеца
Snoopy
403539_444762775550286_923034516_n.jpg blacksnoopy
Днес изпратих тайвайнците на летището в Париж. И жената с тях :(
its not Eddie
_e7
колата нещо скърцаше вчера, сега ще сляза пред блока и ще я фиксна + основно вътрешно почистване
Боби
Bobdweller
Навън си е хладничко. Даже ще си направя чай да се стопля сега. Също така искам да отбележа, че такова чисто небе, обсипано със звезди не бях виждал в София. :)
-=*****=-
mitternacht
Има ли будни бре?
Боби
Bobdweller
Гледам през решетките на терасата и не виждам нищо. Усетих, че времето е приятно и реших, че ще се разходя под небето, независимо дали звездите падат или не. :)
-=*****=-
mitternacht
Като сме на звездна тематика- Не мога да видя нито една звезда, което поставя под въпрос съществуването изобщо на каквито и да било осветителни тела, та чак до
Страница: 354 355 356 357 358

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата