notexist
А пък шефа ми подари роза :-o ^^
dandelion
Още съм като тинейджърка - стана ли рязко ми пада кръвното.. Трябва да наблегна на червеното винце...
bekyarov
чувствам, че трябва да водя безсмислен разговор с някой, може би ще чекна кво става с omegle-то
blacksnoopy
Два дена почивка и след това Мексико до края на месеца
_e7
колата нещо скърцаше вчера, сега ще сляза пред блока и ще я фиксна + основно вътрешно почистване
mitternacht
Като сме на звездна тематика- Не мога да видя нито една звезда, което поставя под въпрос съществуването изобщо на каквито и да било осветителни тела, та чак до
ако имаше по-големи цици щеше да ти подари кола
Aug 15 2012, 12:30е, циците ми са големи колкото за пепси.
Aug 15 2012, 15:562л ли ще мгоат да скрият или стъклена бутилка от 500мл?
Aug 15 2012, 16:08дано не се обиждаш
Aug 15 2012, 16:08ако се обиждах щеше да си разбрал
аз си харесвам циците и няма как да ме обидиш точно на тази тема
а пък и сега пораснаха
така че литър 
Aug 15 2012, 16:11