nemesys
fuck искам Google Nexus 7...някой да може да ми достави?
pacopetkov
Добре от сутринта 3-ма ме питаха да ли съм пича с колелото, който ще обикаля България! Кой е този човек, та ме бъркат с него?
specter
Sublime Text 2.0 е излязла днес. Преди малко ми изскочи съобщение, че има ъпдейт. Има доста фиксове и някои нови неща ( според changelog-а )...
http://www.sublimetext.com/blog/articles/sublime-text-2-0-released
AppleFan
Още доказателства за 4-инчов дисплей на iPhone 5, плюс HD предна камера
http://www.myapplebg.com/2012/06/4-iphone-5-hd.html
мех , сърфъс фор дъ уин
Jun 27 2012, 20:41Аз пък искам и двете
Jun 27 2012, 21:01много скъп сърфъс-а, а тоя нексус ще ми върши работа само да намеря някой да ми го донесе ..
Jun 27 2012, 22:50