Търсене на постове: #ще

-=*****=-
mitternacht
Специален поздрав (не точно) за Пого и компания! @alien_firefox
Боян
logo.png specter
Ще ходите ли на Spirit of Burgas ?
http://spiritofburgas.com/tickets/
Еми Окснитси
155534_1_Garnier_Ambre_Solaire_Zonnebrand_Melk_F30.jpg dandelion
And it is still not enough for Dubai... :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Пф, още 2 модула за имам да правя... И да добавям разни работи към един стар... Накрая ще ми хареса тая преста...
Plamen Petkov
pacopetkov
Ако Италия изравнят ще си татуирам Балотели на корема!
Георги Цветанов
t0m3kk
Пратих им дизайна и им казах, че за IE 6 и 7 - няма да се занимавам... а чудно защо под IE 5 се вижда в пъти по-добре отколкото при 6 и 7... :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
В западните корпорации, където хората мислят с главите си, централата се нарича Headquarters. В България се нарича седалище.
Peter Nikolow
bgdn
Няма как... ще трябва си купувам iBOX http://scoopertino.com/apple-launches-ibox-ad...echnology/
bekyarov
взех да се оправям с този пуст Мак
шУс!
notexist
не знам как ще си изкарам първата смяна с два часа сън само :/
Мартин Маринов
podmatrix
Моята любима мишка вече тотално взе да сдава багажа.Вече не се чува и цъкане при клик със средния бутон от където се и губи цялото физическо усещане за това че
Fluxy
belushka20
Хора, диря си работа в Пловдив, някой да помага! :(
Peter Nikolow
bgdn
Завръщането на кламера. Преди в Офиса, сега из сайтовете! http://www.smore.com/clippy-js
Нона
Nona
Еее, и тая година ще пропусна Джулая. :( Надявам се да имам възможността да го отпразнувам другата събота. :D
bekyarov
някой ще ми каже ли къде е уловката с Биткаса ?
http://www.bitcasa.com/
Страница: 374 375 376 377 378

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата