Търсене на постове: #ще

its not Eddie
_e7
що спите веееее
Snoopy
blacksnoopy
Утре ще се възползвам от вивакомската примоция и ще взема едно LG X2 P990 за сестра ми - 310лв + 12х5лв месечен абоначент
Георги Неделчев
joronedelchev
Мирише ли ви на изненада в този мач, или само на мен
Peter Nikolow
bgdn
Nimue is a simple Python script for jailbreaking Sony Bravia TVs https://github.com/CFSworks/nimue Вече и TV-тата ли ще jailbreak-ваме?
Георги Неделчев
joronedelchev
Още колко БГ хитчета ще излязат за това как някой отива на море?
Александра
Sandeto
Някой ден ще отида до Ibiza ....
майка ти
disappointed
Живея с две половинки - едната е винаги в миналото, докато другата създава нови спомени, които нямат общо с него. Още не мога да реша коя да удуша в липов цвят.
Александър
aftercollabz
пичуи, хйелп! искам да си превърна стария кашон в нещо от сорта на архив или склад за информация, бекъпи и т.н. и да имам връзка с тва чудо през лаптопа. идеи?
Snoopy
blacksnoopy
Някой има ли стар работещ едноядрен Pentium 4 или аналогичен single core AMD?
mudisoft
съвети за imaging / re-imaging на pc-та?
Snoopy
blacksnoopy
@Bobdweller Android 4.0 за Xperia S :)
http://news.smartphone.bg/sony-ericsson/ofitsialno-android-...a-s/
bekyarov
върнах се от експедицията, back to civilization!
Peter Nikolow
bgdn
Press: "Бойко Борисов към министър Павлова: Лили, ти си дама, покани Станишев в гората" ама в гората ще е Дидо-Икебаната!!!
Peter Nikolow
bgdn
Току-що Nokia беше уволнена със заповед 7.52 от M$. Сега ще чакат продажбите на Win8 телефони да ги измъкнат...
Peter Nikolow
bgdn
Току-що MSFT закопаха NOK - "Current Lumia Phones Will Not Get Upgraded to Windows Phone 8" само до някакъв Win7.8
Страница: 380 381 382 383 384

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата