blacksnoopy
Утре ще се възползвам от вивакомската примоция и ще взема едно LG X2 P990 за сестра ми - 310лв + 12х5лв месечен абоначент
joronedelchev
Още колко БГ хитчета ще излязат за това как някой отива на море?
Sandeto
Някой ден ще отида до Ibiza ....
disappointed
Живея с две половинки - едната е винаги в миналото, докато другата създава нови спомени, които нямат общо с него. Още не мога да реша коя да удуша в липов цвят.
aftercollabz
пичуи, хйелп! искам да си превърна стария кашон в нещо от сорта на архив или склад за информация, бекъпи и т.н. и да имам връзка с тва чудо през лаптопа. идеи?
blacksnoopy
Някой има ли стар работещ едноядрен Pentium 4 или аналогичен single core AMD?
mudisoft
съвети за imaging / re-imaging на pc-та?
bekyarov
върнах се от експедицията, back to civilization!
bgdn
Току-що Nokia беше уволнена със заповед 7.52 от M$. Сега ще чакат продажбите на Win8 телефони да ги измъкнат...
bgdn
Току-що MSFT закопаха NOK - "Current Lumia Phones Will Not Get Upgraded to Windows Phone 8" само до някакъв Win7.8
me not sleeping
Jun 22 2012, 08:19бях нощна... не спах...
Jun 22 2012, 09:22Защото така си отпразнувах взетия изпит, че сега не мога да си събера багажа, за да се изнеса от общежитието
Jun 22 2012, 09:35I dim da me nqma
Jun 22 2012, 13:27 през mobi