Търсене на постове: #ще

Георги Неделчев
joronedelchev
И така - таблетът на Майкрософт. Бай бай, айпад, или какво? Видеото направено много добре.
http://www.microsoft.com/surface/en/us/default.aspx
Snoopy
banner_happy_week_bg.png blacksnoopy
Смятам да се възползвам от намаленията на Виваком
http://vivacom.bg/bg/residential/promotions/mobile_postpaid...week
IMG_0494.JPG nemesys
@mitternacht ся за да не става само реклама на бири ме принуди да кача още една :D
Павлин
D3athman
мислех си, че ще изкарам 2-ка, а то се оказа, че 5-ца.#PARTY
Георги Неделчев
joronedelchev
Ако на предишното европейско някой ми беше казал, че сегашното ще го изгледам главно на телефона си по улиците на София, щях да му се изсмея.
майка ти
New_IMG_0882.jpg disappointed
That was awkward.
http://forum.kulinar.bg/viewtopic.php?f=2&t=1075
Peter Nikolow
bgdn
"София тех-ускорител, катализатор на клъстер, инкубатор и акселератор".Ако това някой го разбере и преведе,значи ражда нашта земя още герои!
Георги Цветанов
t0m3kk
Тази вечер явно ще се кодира дизайн :)
-=*****=-
mitternacht
"а) Съществителните имена мама, тате, майка, татко се употребяват винаги нечленувани ." Аааайде бе! :D
Георги Цветанов
t0m3kk
С нова лична карта, валидна до 2022... Ибасе змиЪтъ... :d
Ивелин Георгиев
h4ckY
Първи работен ден, йей !!! :)
Snoopy
blacksnoopy
Истеричката Диана Найденова показа как Не се държи един журналист
its not Eddie
_e7
егати нервната криза, удрям по стената, ръцете ми се подуха и все пак ме е яд
Мартин Маринов
podmatrix
Много е забавно, когато те накарат да сбиеш адски много content, който няма как да намалиш, в адски малкото място :X
Павлин
D3athman
Днес ще бъде един страхотен ден .... :))
Страница: 382 383 384 385 386

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата