joronedelchev
И така - таблетът на Майкрософт. Бай бай, айпад, или какво? Видеото направено много добре.
http://www.microsoft.com/surface/en/us/default.aspx
D3athman
мислех си, че ще изкарам 2-ка, а то се оказа, че 5-ца.#PARTY
joronedelchev
Ако на предишното европейско някой ми беше казал, че сегашното ще го изгледам главно на телефона си по улиците на София, щях да му се изсмея.
bgdn
"София тех-ускорител, катализатор на клъстер, инкубатор и акселератор".Ако това някой го разбере и преведе,значи ражда нашта земя още герои!
t0m3kk
С нова лична карта, валидна до 2022... Ибасе змиЪтъ... :d
blacksnoopy
Истеричката Диана Найденова показа как Не се държи един журналист
_e7
егати нервната криза, удрям по стената, ръцете ми се подуха и все пак ме е яд
podmatrix
Много е забавно, когато те накарат да сбиеш адски много content, който няма как да намалиш, в адски малкото място :X
е то бива бива мързел ама чак пък толкова ... цъкни на сайта и виж де ...
Jun 21 2012, 01:57http://www.359gsm.com/Microsoft-Surface-RT-59...62012.html според слуховете RT> $599 IvyBridge>$799
Jun 21 2012, 12:12ето какво ще си взема за коледа :3
Jun 21 2012, 12:14засега са слухове... мисля че IvyBridge е доста ниско като слухове. Все още си мисля за $1000.
Jun 21 2012, 12:28Чак като ми каза, че в сайта им пише нещо успях да го намеря... бахти гадната навигация
Jun 21 2012, 12:44