Търсене на постове: #ще

майка ти
walk2help.JPG disappointed
Разбира се, както обикновено... не съм знаела къде отивам.
Snoopy
blacksnoopy
40км със средна скорост 18км/ч http://www.endomondo.com/workouts/iOgDKTzrQtU Добре е
Боби
prometheus_movie-wide.jpeg Bobdweller
Prometheus. Отидох с нагласата тоя филм да ми отнесе главата, въпреки факта, че много хора ми казаха, че не бил кой знае какво. Знаех си, че грешат. ВЕЛИК!
Георги Цветанов
t0m3kk
Обмислям варианта да си купя някакъв дизайн от тези дни... Трябва да разгледам само дали ще ми хареса нещо :)
Боби
Bobdweller
Отивам да гледам Prometheus на IMAX! So excited! ^.^
Георги Неделчев
joronedelchev
Чехия-Полша ще бъде доста кървав мач днес.
Красимира Петрова
krAsInkA
Как да уча, като толкова ме мързи? Кой го е измислил това училище да е до 30 - ти? :(
Еми Окснитси
safari.png dandelion
Вчера :) Само една кола заседна което имайки предвид всички луди неща които правихме с колите си е супер постижение.
Георги Цветанов
t0m3kk
Вчера до 07:30 сутринта - програмиране, днес май пак ще е така... С "тънката" разлика, че днес съм на ра'ота, а вчера трябваше да стана след 2 на обяд... :D
nemesys
едвам ми започва пътешествието, а вече някъв ми предложи свирка на гарата..
майка ти
disappointed
Ако не си намеря работа за лятото, ще постъпя в някоя секта.
Георги Цветанов
t0m3kk
Тоя протест на мост е ебати пародията... а полицайте още по-зле... К'фо я жалят тая хайка дет' се е сбрала... Или палки, или гумени патрони... или вода..
____♂
spaceman90
Втора вечер на ,надявам се,че ще има още повече хора,защото събитието си заслужава вниманието:).Който желае,да заповяда 19:30 под операта
-=*****=-
mitternacht
Защо не обявят Й за гласна вместо да оспорват хубавото правило, че разликата м-у съгласната и гласната е наличието на пречка първите... кххх :Д
mudisoft
почупих дубай още повече, мн се кефа (sun)
http://store.steampowered.com/app/50300/
Страница: 383 384 385 386 387

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата