notexist
още една седмица и ще съм готова да изгледам едно бебе :д
notexist
Мама донесе ягоди от село, тая вечер ще има пай!
dandelion
Вместо да се оплаквам с незнам-си-колко-проблема които ме шокират напоследък реших да се похваля с гледката в офиса.
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
Изгуби ме още на ТУРСКИ
Jun 04 2012, 20:10i don't wanna live on this planet anymore...
Jun 04 2012, 20:55беше ми много странно, щото той телевизора си бръмчи за фон. И си мисля това самоубийство започва като отчаяни съпруги, загледах се за минути...
Jun 04 2012, 23:56напълно изкопиран сценарий, герои(даже визуална прилика) и почнах да се смея
сега чакам турска версия на prison break в Диарбекир
Jun 04 2012, 23:57