gg04
Съвсем съзнателно и целенасочено ще пропусна уникалната възможност да бъда във Варшава по време на Европейското първенство по футбол.
mitternacht
Ей така ми изглежда, че ще се гледа Резидънт Ивъл единичката :Д Пюър епикнес он соу мени левълс...
Bobdweller
Не знам какво се случва тази вечер, но не мога да заспя и това е. Предполагам ще изгледам два епизода на Хаус и ще се оправям за работа. А на работа
disappointed
Днес като един нормален човек ще се прибера по светло и с главоболие.
mitternacht
Корпорации и дъщерни фирми
sezona svar5i
Jun 03 2012, 00:30Е,свърши, но го повтарят по BTV Action и там го гледам... и после ако искам пак на компа.... и пак и пак
Jun 03 2012, 17:40Тва па кога съм го писал?
Jun 03 2012, 19:28Вчера....явно
Jun 03 2012, 20:10