SaTaSi
Леле колко се ядосах.... заради един смотан хордак си пропуснах батълграунда .... Сега ще го дебна робота .....
AppleFan
Untethered iOS 5.1.1 Jailbreak идва тази седмица, ще поддържа всички iOS устройства
http://www.myapplebg.com/2012/05/untethered-ios-511-jailbre...html
krAsInkA
Ооо стига де, днес всички само за това земетресение говорят, само аз ли не съм го усетила?
mitternacht
Сега ще се нагледаме на паднали комини и мазилка (то щото попринцип не си е нормално) и за хора излезли нощем по улиците.
eddy
първият трус беше адски страшен, продължителен иии още не знам като какъв да го определя... ако има още последващи, просто дано са много по-слаби....
_e7
"Най-мощното земетресение е регистрирано на 22 май 1960 г." и сега сме 22 май. Съвпадение?
http://goo.gl/oXwou
mitternacht
В Плевенско усетено за около 2 секунди... Епицентъра в Южна ли е?