hurmaqny
О, как ми липсваше компютърът ми...
krAsInkA
Как пък можах да си помисля че у нас някой ще ме остави да поспя...
t0m3kk
Много ми е интересно защо въобще пускат обяви за ра'ота в jobs.bg? Кандидатствали сме 3-ма, а след час вече е изтекла и сигурно само другите 2-ма са викнали!?
pacopetkov
Кажете ми причина поради която въобще на лаптопа не ми се отваря bet365? А на настолният го отваря!
bekyarov
донесоха ми стек бира стъкло от Чехия, доколкото знам са майстори, за това it's time for testing!
venom
Най-после в къщи... яко почивка ще е тая вечер, че утре ме чака работа...
_e7
Споделете това, за да може момчето да оцелее. Всичките фейсбук "компании" като едно23, туитър и пр, ще дарят по 45 цента за всяко споделяне.
http://goo.gl/mbmtk
BurnX
Рапърът 50 Cent постъпи принудително в болница за да се подложи на оперативна намеса.Все още няма официална информация от агента на звездата до медиите ..
http://www.izvestni.info/2012/05/50-cent.html
Обичам да виждам щастието. Но в моите очи. ;D
May 22 2012, 19:23Някой ден ще се изправим очи в очи... И ще видиш, че моите са по-хубави и трябва да са щастливи нон-стоп
#lol 
May 22 2012, 19:26You нарцис!
May 22 2012, 19:28You егоист!
May 22 2012, 19:36You're damn right!
May 22 2012, 19:37