RoviseNews
Ако сте web designer или се занимавата с други уеб услуги,заповядайте в сайта ни и добавете вашият сайт за да ви намерят по-лесно!
http://bgbiznes.info
viktorkoichew
Предлагам да татуирам някой БЕЗПЛАТНО. Тематиката я избирате вие, модела го правя аз.. Black and Gray за предпочитане.
tedo92
Усещам как ще си имам проблеми с груповия проект...
coolpuppy
Всеки ден ще си отделям по 10 кинта и на края на този месец мисля да си купя ролери. €.€
kanibali
Да се пуши е глупаво. Но да си купиш хубави цигари за да покажеш престиж е една от най-големите тъпотии която можете да си представите. Не е престижно да пушиш!
coolpuppy
Амели Нотомб - "Нито Ева, нито Адам" .. любим цитат ще пусна след като я довърша.
mitternacht
Чекдисаут (автор- неизвестен, човъркане- мое)
notexist
Ся ако можех да си засея и доматите щеше да ми е много хубаво ;д
_Rainbow_
Е, супер. Единственото нещо, което разбрах със сигурност от форумите за отглеждане на бонзаи, е че моя ще умре...
Това е дръвце
Apr 16 2012, 22:34
бе не изглежда толкова зле само да беше 10` 
Apr 16 2012, 22:36На картинката не изглежда
ама с тоя смотан малък тракпад... ако беше тъч по-добре..
Apr 16 2012, 22:41тъчпад де
Apr 16 2012, 22:51ако беше 10" беше тъч и нямаше клавиатура ...тогава щеше да е таблет вече
Apr 16 2012, 22:55