joronedelchev
Ако прочета още няколко такива статии, нищо чудно и да дам шанс на някоя Лумия до края на годината.
http://www.businessinsider.com/windows-phone-better-than-iphone-2012-...ools
Sinbg
Свикнали сме да виждаме лукс и богатство на повърхността – по улиците, в заведенията, в домовете на богатите. Сега обаче луксът тайно и буквално ще скрие под зе
http://sin.bg/luksozen-taen-sviat-pod-zemiata
kanibali
Кой ще ми стане приятел ?
rups
Е, и това трябваше да се случи някой ден.. но все пак супер жалко, че следващия седми сезон на Skins ще бъде финален за шоуто..
kanibali
Защо беше изтрит моят профил!? Какво наруших!?
Sinbg
Научи как Анелия посреща Великден – боядисва ли яйца с дъщеря си Ивон, обикаля ли църквата и пости ли на Рождество Христово. Една от най-обичаните певици у нас
http://sin.bg/kak-anelia-posreshta-velikden
_e7
обадиха ми се от пощенска банка
Ethernet
Давам Free ключове за Super Monday Night Combat за Steam!
http://www.uberent.com/site/
blacksnoopy
Много ме дразни, че вече почти всички смартфони започват да ги правят с несменяеми батерии. Рано или късно ще се случи да забие и ко праим..
notexist
И тая вечер ще готвя посред нощ, ама лошото е че не знам какво още :d
podmatrix
Android Vs iOS The Truth about Apple and Google's OS Part 3
аха, ето каква била тайната, ами да, нещо такова забелязах, че става много бързо, докато при повечето други е цяла вечност, колкото и бърза да е връзката
May 01 2012, 21:42viber se очаква да пуснат всеки момент, за алтернатива на инстаграм ползвам EyeEM http://www.wpcentral.com/instagram-alternativ...arketplace
May 02 2012, 00:13даже в EyeEm в галерията за София видях доста твои снимки, което силно ме озадачи
May 02 2012, 00:17Ами не е лошо и EyeEm, има повече социален елемент там, но като цяло става много по-бавно.
May 03 2012, 10:17вече има и viber бета, но за сега без обаждания, само съобщения
May 08 2012, 14:34