aviatrix
Ако се обаждаш на полицията всеки път като ме видиш да се крия в храстите пред вас, то не мисля че връзката ни ще просъществува....
mitternacht
Не ми се спи. А утре ще църкам че не мога да се събудя.
aviatrix
тиймбилдинг в гърция : облачно и буря в петък и събота <3
blacksnoopy
Нема ли за затваряме едното вече
mitternacht
Breaking Bad беше страхотен сериал. Може би някой ден ще го изгледам пак.
notexist
Влизам в ролята на критик в сайта Vibes.bg, вече имам 4 статии и ще предстоят още.
https://www.vibes.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB...%B8/
aviatrix
всички ще ходим по къси ръкави и ще подаряваме гребени на слави
blacksnoopy
Ползвате ли ежедневно VPN? Чудя се дали да си взема за ежедневно ползване и има ли смисъл от privacy гледна точка
Rx-Ende
Dear diary: Неска вече рик-ролнах 9 човека. А още няма 10 часа.