tsonchev
Защо цените на билетите за webit са толкова високи :о
blacksnoopy
Този уикенд успях да наваксам с малко филми: Scent of a Woman (1992), Armageddon (1998), Doctor Strange (2016), Thor: Ragnarok (2017)
aviatrix
Хора за пръв път ще водя обучение/презентация i'm so nervous and excited
mitternacht
Как се чувствате? Излейте си душата,
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
aviatrix
още 2 дни, още 2 дни, още 2 дни.... :X
eMkyyy
Някакви идей защо motherboard-a ми дава такава висока температура?
blacksnoopy
Още толкова ми трябват, за да превъртя играта
bgdn
Абе намериха ли @coolpuppy
@aviatrix фааааааккккк брааааат
Feb 21 2018, 09:54всъщност ценното на този конф е нетуоркинга... но летвата е доста висока!
Feb 22 2018, 14:02@bgdn, точно, дори да платиш макс цената за билет, ако намериш правилен бизнес партньор или инвеститор тия пари си ги избил многократно
Feb 22 2018, 16:45това имам на предвид... но все пак трябва да си си подготвил домашното преди това
Feb 23 2018, 02:06о, определено, иначе няма как да стане
Feb 23 2018, 10:51