dandelion
Какви са ви резолюциите за новата година?
tedo92
Почти изпълних New Year's Resolution 2015. 3 от точките (фински, повече спорт и учене на код) не покрих, но затова пък има 2016, когато ще наблегна на тях.
eMkyyy
Дайте предложение до 100$ гемайрска видео карта.
eMkyyy
Поръчах 6 Samsung galaxy core за подаръци . Дано да се окажат читави.
dandelion
Следобедът ми до сега - да конектна 100таблета към wifiто ни, за да се смъкне автоматично информацията
eMkyyy
Време беше 42-та инча да се заменят от 65...
eMkyyy
Някой има ли идея ориентировъчно какво пари може да прави един CCNA в България?Питам просто информативно.Бях чел за някакви 2000-2500лв в HP,но това са легенди.
аз съм 1440х900 ама някак си знам, че всички знаят какво питах
Dec 21 2015, 10:421280 х 800, но аз никога не я сменям.
Dec 21 2015, 13:26http://s27.postimg.org/61mcjbfg3/5326.png :o
Dec 22 2015, 18:35(правя се на тъп)
Dec 22 2015, 18:35Да пътувам повече
Dec 24 2015, 09:13