nemesys
ааа FB що има емотикони пък 123 няма :?
blacksnoopy
Спечелих обувчици от Nike - Zoom Pegasus 32
nemesys
R.I.P. Bulgarian aviation
bgdn
Ако някой от вас има линк от 123.еу да си знаете че е "лош". След промяната цом -> еу сайта стана toxic asset.
mitternacht
Зимата я свързвам с любов....
Rx-Ende
In a trail of fire I know we will be free again
Bobdweller
Хора, ползващи iPhone - някой мина ли на iOS9? Официалните ревюта в нета са много позитивни, но коментарите от потребители са манджа с грозде...
Как бе?
Oct 23 2015, 03:36http://edno23.eu/view/post:1467155
Oct 23 2015, 08:43