blacksnoopy
След вечеря във Велико Търново, пристигнах у разградско. Утре ще ме жилят пчели
aviatrix
Послучай това че ми пуснаха нетЯ
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
dilana
iCloud Backup, Documents in the Cloud, and iCloud Mail will temporarily stop working on September 30, 2013. Малко май закъсняхте да ме уведомите, а?
blacksnoopy
Dubioza Kolektiv - 06/08 Каваци, Созопол
hurmaqny
Пия вино в 6:30 сутринта и гледам изгрева. Level up.
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
Ducky
Тежичка си беше тази сутрин раздялата на гарата като знаехме, че ще се видим пак чак септември.
eMkyyy
Само нейната усмивка търсят моите очи...
При Поли ли си
Jul 25 2015, 12:42е без поля накъде?
Jul 25 2015, 14:08Оживях! https://instagram.com/p/5jk0VIHKRG/
Jul 25 2015, 14:56Взе ли поне мед
Jul 25 2015, 16:08Има малко http://i.imgur.com/ZSs6RTU.jpg
Jul 26 2015, 16:12