dandelion
Добър мой приятел е арестуван за педофилия над 5 момчета.. Мислиш си, че познаваш някого, а то... Нямам думи..
mitternacht
"Проблем" при офисната работа е - "А с'я ква музика ще слушаме докато бачкаме?"
Bobdweller
Мразямразямразя, ама ужасно много ги мразя тия от митницата. За чий хуй им е да им плащам ДДС на нещо, което съм си поръчал онлайн и съм платил вече?! Писна ми.
aviatrix
Стария монитор (Dell U2412M) &Новия (Acer b326hk)
Че има двама сина и се оженил на 18, в действителност са трима сина, един брак на 16 и един на 18.
Aug 27 2015, 13:01@belishka20 , не вярвам заради парите да го е натопил братовчед му, не виждам кал нещо ще получи, но това не ми дава сън или спокойна минута.
Aug 27 2015, 13:03Сигурна ли си че е .. той? Смисъл, възможно ли е човекът да прилича на него? Или и името му пише?
Aug 27 2015, 13:22Името му пише, градът в който живее в Холандия, селцето в Шотландия..семейството му е голямо, ама са уилсън, няма друг дейвид. Снимката е лоша, но много прилича
Aug 27 2015, 14:10на него. Но и племенникът му прилича на него .. явно всички си приличат от семейството
Aug 27 2015, 14:11