t0m3kk
Много мразя файлове с тъп line ending и интервали за indent ... де'а!
Ducky
Два дни ходих с къси панталонки и имам общо 16 ухапвания от комари по двата крака... -.-
dandelion
Тея за които кандидатствах началото на Май и минах през три интервюта ми казаха, че "за съжаления няма да ми extend an offer". Толкова чакане..
belushka20
Някой знае ли дали Lenovo A6000 се продава с 2 сим карти в мтел?
hurmaqny
Поглеждам часовника - 12:42. Поглеждам компютъра - 42 заразени обекта. *heavy breathing*
_e7
коя дата следва след 31.03.1916г. в България?
sickornot
Хаха днешните лапета са страшно. 3 лапета ми викаха от един мост, че съм им гадже, а имаше познати наоколо и ми беше неловко! Но все пак им отговорих, че като
тия бютифулизатори, дали случайно могат да минат през около 6000 файла и да ми дадът гаранция, че кода ще е OK
@dilana защооо?! 
Jun 17 2015, 19:42Защото е по-добре така. 1 спейс е 1 спейс навсякъде, а 1 таб може да е 2 спейса, 4 спейса и т.н. и PHPStorn може да ти бютифайне всичките 6000 файла накуп.
Jun 17 2015, 23:05Да, 1 таб е няколко спейса при различни настройки на различните девелопери, които ползват спейсове
А иначе - Ами с phpStorm съм, ама не го прави яко 
Jun 17 2015, 23:57Особенно, като са мазали 30 човека и всеки с к'фото си иска е работил... Дори с 3 спейса за индент
Jun 17 2015, 23:58@t0m3kk могат разбира се... ама все пак си прави архиви... @dilana обаче интервалите мажат едни статистики тип loc (lines of code) vs filesize
Jun 18 2015, 01:25