Ducky
Разходихме се из полето днес и изведнъж пред нас изскочи рояк от 100-200 светулки, ей така... от нищото. (:
_e7
на колко години сте и защо не сте майка/баща все още
bgdn
Ей всички ли сме в Непал?
dandelion
Бях на интервю за работа в една от топ компаниите в Дубай... почти ме изритаха заради татуйровката. о_0
sickornot
Като работя от вкъщи и свършвам много повече :Д
dilana
Купих си GT6 за PS-a и имаше 17 ъпдейта, които се инсталиха за 6 часа! ПОЛОДИАХ!
eMkyyy
Какви телефони имате?Искам да си взема нов ,че моя вече много крашва на някой приложения и не е приятно.Пробвах Samsung S6 и iPhone 6 ама големи ми идват.
mitternacht
"There are only two days in your lifetime that aren’t 24 hours long"
mitternacht
Какви работи слушахме кат' бяхме малки.
eMkyyy
Като патрулки са... https://www.facebook.com/smenqm.ti.adresa/videos/889708661072080/
фаровете на колата (отблясъци). Защото е малко рано за светулки - май е.
May 16 2015, 00:43@bgdn аз преди седмица или две ги видях по кея в Русе
May 16 2015, 06:56не знам дали е рано, но ние тук имаме много из града всяка вечер
May 16 2015, 09:05Не съм виждала светулки откакто бях на 5-6 години и ги събирахме в буркан/ лепяхме по челата си.
May 16 2015, 10:08@ReXTaN точно на същото място ги мернахме и ние
May 16 2015, 19:10