Ducky
За 5 дни съм изгледала едно аниме около 6 пъти и все още ми лежи на сърчицето и искам да го гледам пак.
dandelion
Една от по-яките бутилки на работа. Дракона си е един вид статуетка в бутилката
tsonchev
на 1:26 пича със жълтата тениска е в стил - fuck da track
Alita
hi new Гери, с къса коса <3
harlequin
"хляб и(ли) зрелища?", си мисля аз, докато давам последните си пари за театрални постановки. nice one, ханъм.
утре почивка, даже съм сама. Мисля, да чета книга и да си довърша курсовете в coursera
Dec 05 2014, 16:01Книгата звучи една идея по-фън, ама защо не измислиш нещо още по-по-фън?
Dec 05 2014, 16:23Книгата си е супер фън
само днес не е
Dec 05 2014, 16:25клише: Повечето жени търсят мъж, който хем да може да ги разсмива, хем да може да ги защитава. Излиза, че идеалният мъж е клоун-нинджа.
Dec 05 2014, 16:34или.. clumsy ninja
Dec 05 2014, 16:35