Яката работа... Да, пуснеш скрипта да вземе информацията, твоя сървър да работи перфектно и бързо, а чуждия да падне след едва 600 заявки... А те са 6000
няма, реших все пак да ги жаля... с крон на всеки 2 минути по 300 заявки и това ще да е А, иначе още не са ме ударили на firewall-a, ама и да ме ударят...
http://chan.catiewayne.com/z/src/13145143605.jpg
Nov 08 2014, 01:11