aviatrix
дейба шибания хром.... автоматично ми редиректва локален http сайт към https и не ми дава да отворя http версията...
dandelion
Хора, не знам. Питам ви за познати които искат да работят в Дубай за около заплата 4-5к лева и вече повече от седмица никой не отговаря.
dandelion
Странно нещо е човешкия мозък. Прибирам се след вечеря, слагам вода за чай и по едно време започвам с пълно гърло, от никъде, да пея “моя страна, моя България”
eMkyyy
Някакви идей защо motherboard-a ми дава такава висока температура?
eMkyyy
1 месец не съм поствал нищо в Фейса... нещо май не ми е уред...
bgdn
Абе намериха ли @coolpuppy
eMkyyy
24GB ECC Ram по-добре ли е от 8GB Non-ecc RAM за домашен PC ?
tsonchev
този сайт дали е истински, или е някакъв снифър за карти и банкови сметки ?
http://cumpuerstore.com/
bgdn
Хром 62 идва със страшна сила и оттук насетне ВСЯКА една форма със текстово поле по некриптирана връзка ще показва съобщение как връзката не е сигурна.
https://blog.jump.bg/https-migracia-v-chast/

Dec 15 2017, 15:52HSTS, а ако е .dev е на целия по-домейн
Dec 15 2017, 19:05тончо .dev e
Dec 15 2017, 19:53https://medium.engineering/use-a-dev-domain-n...219778e6fd .kor
Dec 16 2017, 01:02