bgdn
Не знам какво не и харесвате на нашенската музика?
bgdn
Може би най-хубавата песен от Deadpool2 OST
aviatrix
колко време се трият 320 000 файла ... 2 часа !
blacksnoopy
Ползвате ли ежедневно VPN? Чудя се дали да си взема за ежедневно ползване и има ли смисъл от privacy гледна точка
SaTaSi
Много е жалко как в нашата любима държава една медицинска сестра взима от 600-800лв. и лекар микробиолог взима по 1000лв. , когато един QA взима 1500лв ....
blacksnoopy
Този уикенд успях да наваксам с малко филми: Scent of a Woman (1992), Armageddon (1998), Doctor Strange (2016), Thor: Ragnarok (2017)
nemesys
Според вас има ли полза от курсовете в софт уни или телерик или може и без тях?
eMkyyy
Наблюдавам в скоро време как доста хора умират в хубави моменти да си правят селфита а момента отминава в гледане в обектива.
внимавай да не си изпапиш
Aug 07 2018, 22:10btw не работи линка за отваряне на снимката - https://edno23.eu/getfile/pid:public_1471193/...AAFSn5.jpg
Aug 07 2018, 22:10Жалко, предната му саркастична песен беше добра и ме разсмиваше, но тази наистина е тъпа. Нито е смешна, нито е саркастична, просто е глупава.
Aug 10 2018, 18:48